Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityka prywatności cookies. OK, akceptuję to.
[mapa strony]

E-porada

Wśród wielu obowiązków prywatnych i zawodowych nie zawsze mają Państwo czas na osobisty kontakt z prawnikiem. Kancelaria proponuje skorzystanie z e-porady. Istnieje również możliwość przygotowania i przesłania pisma procesowego drogą elektroniczną.

W przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu e-porady prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją.

 

  1. W celu skorzystania z e-porady należy przesłać dokładny opis stanu faktycznego oraz skany dokumentów dotyczące sprawy, w której potrzebujecie Państwo porady prawnej. Prosimy również o podanie adresu e-mail na który zostanie przesłana odpowiedź oraz adresu korespondencyjnego w celu przesłania faktury VAT.
  2. Następnie na podstawie przekazanych dokumentów prześlemy Państwu wstępną ocenę stanu faktycznego, wycenę usługi oraz numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić wynagrodzenie. Termin wykonania zlecenia będzie liczony od daty zaksięgowania przelewu na rachunku bankowym lub przesłania potwierdzenia wpłaty drogą elektroniczną.
  3. Jeżeli po zapoznaniu się z warunkami e-porady wyrażą Państwo chęć skorzystania z tej formy pomocy prawnej wówczas należy wpłacić wynagrodzenie na wskazany rachunek bankowy.
  4. Następnie prześlemy Państwu poradę lub pismo na wskazany adres e-mailowy oraz fakturę VAT za wykonaną usługę na adres korespondencyjny.